info@freshman.ee   +(372) 5901 4808

HK PUHASTUS OÜ on eraettevõte, mis tegeleb tipptasemel puhastusteenuste pakkumisega Lõuna-Eestis. Vastavalt oma kliendi vajadustele tegime neile uue ilusa veebilehe, mis kõikide vajalike teenustega on Googles esilehel.

TUTVU KODULEHEGA

Aero Grupp OÜ on 2008 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Läbi aastatepikkuse kogemuse saame julgelt lubada, et meie professionaalne meeskond ja innovatiivne varustus võimaldavad oma klientidele pakkuda vaid kvaliteetseid teenuseid ja pikaajalist kindlustunnet.

TUTVU KODULEHEGA

Rent My Skills OÜ on loodud selleks, et teha ettevõtja elu kergemaks. Leiame teile operatiivselt sobiva töötaja või töötajad, kes vastavad teie esitatud nõudmistele. Peamiselt otsib ettevõte töölisi Skandinaavia ettevõtetele.

TUTVU KODULEHEGA

OÜ Landeker tegeleb kinnistute ja kasvava metsa ostmisega.

Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2000. aastal.
Ettevõtte põhieesmärgiks on metsakinnistute heaperemehelik majandamine, kinnisvaraarendus, metsamaa müük ning maaturismi edendamine.

TUTVU KODULEHEGA

Graniidikeskus OÜ

Eesti infrastruktuur on viimastel aastatel kiiresti ning jõudsalt arenenud. Suvised kiiruspiirangud ja teesulud võivad tekitada küll meelehärmi, kuid korras maanteed aitavad meil pikki autosõite nautida. Kuna Eestis ei leidu maavarana graniitkillutikku, siis peame seda importima Skandinaaviast (Soome, Rootsi, Norra). Graniitkillustik aga on vastupidavam kui paekivikillustik ja annab meie teedele pikema eluea. Graniidikeskus on loodud eesmärgiga varustada Eesti infrastruktuuri arendajaid kvaliteetse graniitkillustikuga Rootsist ja Norrast.

TUTVU KODULEHEGA

FRAXINUS OÜ

Fraxinus OÜ – st on võimalik tellida tammest ja saarest: parketti, põrandalaudu, töötasapindu, trepiastmeid, põrandaliiste, aknalaudu,liimpuitkilpe.

Telli tooted otse tehasest:  väldi vahendajaid !

TUTVU KODULEHEGA

Katuse Profid OÜ tegeleb lamekatuste ehituse, renoveerimise ning remonttöödega. Samuti teostame rõdude, vundamentide ja sildade hüdroisolatsioonitöid. Töödel kasutame bituumen, PVC ja vedelplast katusekatte materjale. Meie kogemused ulatuvad 1997 aastasse. Selle 17.a. kogemuse oleme saanud ehitades katused näiteks Lennusadamale, Tallinna Lastehaiglale, Koplis asuvale politseihoonele ning paljudele era- ja kortermajadele. Meil on katuste ehituskogemus ka põhjamaades.

TUTVU KODULEHEGA

Rent My Skills OÜ on loodud selleks, et teha ettevõtja elu kergemaks. Leiame teile operatiivselt sobiva töötaja või töötajad, kes vastavad teie esitatud nõudmistele. Peamiselt otsib ettevõte töölisi Skandinaavia ettevõtetele.

TUTVU KODULEHEGA

Teleskooplaadur OÜ pakub teenust teleskooplaaduriga JCB 535-125. Laadurit saab kasutada nii kahveltõstuki kui kopana. Laaduri tõstejõud on 3,5 tonni ning tõstekõrgus 12.5 m. Peamine tööpiirkond on Viimsi. Meie eelisteks Viimsi kliendile on kokkuhoid transpordikuludelt.

TUTVU KODULEHEGA

OÜ Mountain House põhitegevuseks on käsitööna valmistatud palkmajade püstitamine Euroopas. Viimased aastad oleme tegutsenud Lõuna- Prantsusmaal, Pürenee mäestikus.
Mountain House on kokkulepetest kinnipidamist alati prioriteediks pidanud, olles samas paindlik ja järgides kliendi soove ja unistusi.
Mountain House on usaldusväärne partner.

TUTVU KODULEHEGA

Tuisu OÜ on ümber organiseeritud perefirmaks 2007. aastal. Varem tegutseti antud alal FIE Artur Nõmm nime all 15 aastat. Tuisu OÜ eesmärgiks on olla arenev ettevõte ning osutada meie koostööpartneritele komplektset teenust pinnasetööde, ehituse ja veoteenuste valdkonnas. Ettevõtet pidevalt arendades oleme investeerinud meeskonna arengusse ja kaasaegsesse tehnikasse tagamaks head kvaliteeti ning kiiret ja säästlikku tööde teostamist.

TUTVU KODULEHEGA

OÜ Heiki Bussid on asutatud 2004. aastal. Tegelik tegevuskogemus on tunduvalt pikem. Ettevõtte põhitegevuseks on reisijate vedu Eestis ja lähiriikides. Lisategevusteks on sõidukite remont ja rehviteenused, väikeautode treilervedu, pinnase planeerimine ja tõstukiga kallurauto teenused.

Ettevõtte moto: “Parim, paindlikum ja sõbralikum teenus bussireisijale!”

TUTVU KODULEHEGA

OV Elekter OÜ alustas tegevust 2004 aastal ja on 100% Eesti kapitalil põhinev elektritööde ettevõte. Oleme teostanud märgataval hulgal töid ja teeninud klientide usalduse ja rahulolu Eestis, Soomes, Rootsis ja Norras. Meie meeskonda kuuluvad töötajad omavad pakutavate teenuste alal pikaajalisi kogemusi. Meie missiooniks on pakkuda inimestele hea kvaliteedi ja õiglase hinnaga elektriteenust.

TUTVU KODULEHEGA

Kõik ELEKTRITÖÖD TALLINNAS teostab OV ELEKETER OÜ

BlancenServ Grupp OÜ alustas tegevust 2003. aasta augustis. Firma tegeleb eritellimusel mööbli projekteerimise, valmistamise ja paigaldusega. Kuna eritellimusmööbel on kahepoolne suhe tellija ja valmistaja vahel, tegeleme kliendiga personaalselt idee sünnist kuni teostuseni. Meie toodang on mõeldud inimesele, kes on huvitatud ainulaadsest ja omanäolisest toodangust. Seega arvestame toote valmimisel konkreetse kliendi soove, vajadusi ja võimalusi. Mööbel valmistatakse vastavalt tellija soovidele ning on kooskõlas tänapäeva nõuetega. Toote töötlemisel kasutatakse väga kvaliteetseid materjale, furnituuri, tänapäevast tehnoloogiat ja kaasaegseid tootmisseadmed. Samas leiame Teie soovidele vastava kvaliteetse köögitehnika koos meiepoolse paigalduseda firmadelt MIELE, BOSCH, SIEMENS,WHIRLPOOL, ZANUSSI, AEG, BEKO.
BlancenServ Grupp täidab nii eraisikute kui firmade tellimusi.

TUTVU KODULEHEGA

TH Ehitusgrupp OÜ põhitegevusalaks on eramu ehitus.

Lisaks tegeleme: siseviimistluse, puitfassaadide ja saunade ehitusega. Meile meeldib teostada isikupäraseid projekte, mis valmistaksid väljakutse ja rikastaksid meie kogemustepagasit. Ehitusteenuseid pakkudes oleme kogunud kuhjaga teadmisi ja kogemusi pakkumaks meie klientidele just seda, mida nad vajavad ning alati ka natuke rohkem. Täname oma kliente ja koostööpartnereid usalduse eest ja oleme valmis uuteks väljakutseteks.

TUTVU KODULEHEGA

Oleme loonud ettevõtte pikaajalise kogemuse põhjal metallitöötlemise valdkonnas. Oleme tegelenud teraskonstruktsioonide valmistamisest kuni isegi hammasvõõde taastamiseni välja, sest meie jaoks on ennekõike oluline kliendi rahulolu. Oma kogemuste põhjal teame, et parim viis on selleks kasutada kvaliteetseid keevismaterjale, koolitatud spetsialiste ja loomulikult pidada kinni tähtaegadest.Omades häid koostööpartnereid töötlemis- ja materjali tarne valdkonnas suudame rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.
Meeldivat koostööd soovides OÜ Teenustööd
Alati paremate lahenduste nimel.

TUTVU KODULEHEGA

Raieõiguse ost
Me ostame raieõiguse parima hinnaga ja garanteerime raha kiire ja korrektse laekumise!
Me teame, et lõpuks on teie jaoks ikkagi kõige olulisem raieõiguse müügist saadav raha. Meie huvi on pikaaegne investeering. Seepärast saame maksta ka raieõiguse eest kõrgemat hinda kui meie konkurendid.
Me teame ka, et teie jaoks on väga oluline raha kiire ja korrektne laekumine. Raha korrektseks ja kiireks laekumiseks kasutame notari deposiitkontot.

TUTVU KODULEHEGA

kodulehed

Katus AS on 1992.aastal moodustatud ettevõte, kes tegeleb lamekatuste ehituse ja renoveerimisega.  Pikaajalise tegevusajaloo jooksul kogutud kogemused ning professionaalsed töövõtted tagavad korrektse töö kokkulepitud tähtajaks. Oleme tänulikud endistele ja praegustele klientidele, sõpradele, koostööpartneritele ja töötajatele usalduse eest ning oleme valmis uuteks väljakutseteks.

TUTVU KODULEHEGA

LEOKIVI OÜ tegeleb tänavakivide paigalduse ja parkimisplatside ehitusega. Oskame, tahame ja suudame korrektselt tööd teha. Küsi hinnapakkumist või asjalikke nõuandeid ja võimalusel teeme koostööd.

TUTVU KODULEHEGA

STRAF OÜ on ehitusettevõte, mis tegutseb ripplagede ja kipsseinte paigaldusega aastast 2004.
Ettevõttes on esile tõstetud tunnustatud kvaliteedistandardid, ehitusteenuse kõrge kvaliteet, usaldusväärsus ja tähtaegadest kinnipidamine.

Paigaldame ja müüme erinevate tootjate ripplagesid:

  • Armstrong
  • Ecophon
  • Parmet
  • Gyptone
  • Favor

TUTVU KODULEHEGA

Kui teil on juba pikemat aega mõlkunud mõtteis luua koju, kontorisse või aeda vanast kolust (kaubaalused, vankrirattad, jm.) midagi ilusat ja praktilist, siis anna meile sellest teada

TUTVU KODULEHEGA

Reklaamimaailm on reklaamitöödele spetsialiseerunud ettevõte. Omame kaasaegseid trükimasinaid. Valmistame tooteid alates jooniste tegemisest kuni detaili lõppviimistluse ja paigalduseni.
Valmistame tellija või enda jooniste järgi erinevaid reklaame ja konstruktsioone.
Transpordime ja paigaldame neid üle eesti.
Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tooteid parima kvaliteedi ja parima hinnaga.

TUTVU KODULEHEGA

TransBaltic – Reliable and in time

We are specialised to work on routes around Europe and CIS countries. Our main activity is to drive on roundtrips in EU, but also single FTL-transportation between EU and CIS countries.

Püüdleme alati Täiuslikkuse ja Kõrge Kvaliteedipoole, et kõik vastaks kliendi nõuetele.

EvoCon Grupp OÜ on ehitusettevõte, mis on loodud 2012 aastal. Meie peamisteks tegevusaladeks on üldehitus, ehitusjuhtimine ning elamute kui ka muude ehitiste projekteerimine.

TUTVU KODULEHEGA

AITÄH